Platetygger MILWAUKEE M12 FNB16-402X 12 V
Platetygger MILWAUKEE
M12 FNB16-402X 12 V
Liten og hendig 12 V Li-Ion platetygger med børsteløs motor. Kuttekapasitet i mykt stål 1,6 mm, rustfritt stål 1,2 mm og aluminium 2,1 mm. Minste skjæreradius 40,7 mm, skjærebredde 5,0 mm. Maksimal kontroll med 5 forskjellige hastigheter gjør den ideell for arbeid med rustfritt stål og aluminium. Elektronisk overbelastningsbeskyttelse i både verktøy og batteri. Auto-start-funksjon med automatisk kontroll som starter sakte og gir full hastighet når brukeren starter et kutt. Verktøyfri 90° trinnvis endring av skjæreretningen. Verktøyfritt bytte av stans og matrise. Sponoppsamlingspose for et rent arbeidsmiljø. Integrert belteklips og beltefeste. LED-belysning. Fleksibelt batterisystem, passer til alle Milwaukee M12-batterier.
BIG-art.nr.
Benevnelse
Enhet
ST
Pakke
1
Beskrivelse
NIBBLARE M12 FNB16-402X
7 artikler
Filtrera
38011284 Platetygger MILWAUKEE M12 FNB16-402X 12 V
25918707 Batteri MILWAUKEE M12 B2 12 V 2,0 Ah Li-Ion
29839859 Batteri MILWAUKEE M12 B3 12 V 3,0 Ah Li-Ion
25918715 Batteri MILWAUKEE M12 B4 12 V 4,0 Ah Li-Ion
29839867 Batteri MILWAUKEE M12 B6 12 V 6,0 Ah Li-Ion
38008181 Batteri MILWAUKEE M12 HB2,5 12 V 2,5 Ah Li-Ion
38008199 Batteri MILWAUKEE M12 HB5 12 V 5,0 Ah Li-Ion